Produkt dnia
Koszulka T-shirt LIFEGUARD Biała
Koszulka T-shirt LIFEGUARD Biała
24,99 zł
szt.
MASECZKA OCHRONNA NA TWARZ
MASECZKA OCHRONNA NA TWARZ
6,99 zł
szt.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Regulamin

WARUNKI OGÓLNE

1. Sklep internetowy firmy ARTeam, znajdujący się na stronie internetowej pod adresem www.waterguard.pl umożliwia dokonywanie zakupów za pośrednictwem Internetu.
2. Ceny towarów znajdujących się w sklepie internetowym www.waterguard.pl są podane w złotych polskich i zawierają VAT (są cenami brutto).

PROCEDURA SKŁADANIA I REALIZACJI ZAMÓWIEŃ

3. Podany przez użytkownika adres e-mail jak i telefon może zostać wykorzystany do realizacji składanych zamówień.
4. Podstawowym warunkiem realizacji dokonanych zakupów jest prawidłowe wypełnienie przez Zamawiającego formularza zamówienia, udostępnionego przez ARTeam na stronach sklepu internetowego.
5. W przypadku wystąpienia okoliczności uniemożliwiających całkowicie lub czasowo realizację złożonego zamówienia, ARTeam zastrzega sobie prawo do wstrzymania realizacji zamówienia. o czym poinformuje Zamawiającego.
6. Nieprawidłowo wypełnione formularze zamówienia nie będą rozpatrywane.
7. Zakupione towary są dostarczane pod adres wskazany w formularzu zamówień.
8. Klient posiada prawo wyboru sposobu dostawy, zgodnie z formularzem zamówienia.
9. Koszty przesyłki są pokrywane przez nabywcę. W określonych przypadkach, o ile dopuszcza je ARTeam, opłata za dostawę zamówionych towarów może być przerzucona na ARTeam

GWARANCJE I REKLAMACJE

10. Towary oferowane w sklepie internetowym www.waterguard.pl są wolne od wad. 
11. W przypadku reklamacji należy kontaktować się z ARTeam. Podstawą wszczęcia procedury reklamacyjnej jest paragon (bądź faktura), który Klient otrzymuje wraz z zamówionym towarem.
12. Klient ma prawo do odstąpienia od umowy bez podania przyczyn w ciągu 10 dni od złożenia zamówienia. Naturalnie towary nie mogą nosić znaków użytkowania.

POSTANOWIENIA KOŃCOWE

13. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem obowiązują przepisy kodeksu cywilnego oraz ustawy o ochronie niektórych praw konsumentów oraz odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny z dnia 31 marca 2000 r. Dz.U. nr 22 poz.271).

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl