Regulamin

WARUNKI OGÓLNE

1. Sklep internetowy firmy ARTeam, znajdujący się na stronie internetowej pod adresem www.waterguard.pl umożliwia dokonywanie zakupów za pośrednictwem Internetu.
2. Ceny towarów znajdujących się w sklepie internetowym www.waterguard.pl są podane w złotych polskich i zawierają VAT (są cenami brutto).

PROCEDURA SKŁADANIA I REALIZACJI ZAMÓWIEŃ

3. Podany przez użytkownika adres e-mail jak i telefon może zostać wykorzystany do realizacji składanych zamówień.
4. Podstawowym warunkiem realizacji dokonanych zakupów jest prawidłowe wypełnienie przez Zamawiającego formularza zamówienia, udostępnionego przez ARTeam na stronach sklepu internetowego.
5. W przypadku wystąpienia okoliczności uniemożliwiających całkowicie lub czasowo realizację złożonego zamówienia, ARTeam zastrzega sobie prawo do wstrzymania realizacji zamówienia. o czym poinformuje Zamawiającego.
6. Nieprawidłowo wypełnione formularze zamówienia nie będą rozpatrywane.
7. Zakupione towary są dostarczane pod adres wskazany w formularzu zamówień.
8. Klient posiada prawo wyboru sposobu dostawy, zgodnie z formularzem zamówienia.
9. Koszty przesyłki są pokrywane przez nabywcę. W określonych przypadkach, o ile dopuszcza je ARTeam, opłata za dostawę zamówionych towarów może być przerzucona na ARTeam

GWARANCJE I REKLAMACJE

10. Towary oferowane w sklepie internetowym www.waterguard.pl są wolne od wad. 
11. W przypadku reklamacji należy kontaktować się z ARTeam. Podstawą wszczęcia procedury reklamacyjnej jest paragon (bądź faktura), który Klient otrzymuje wraz z zamówionym towarem.
12. Klient ma prawo do odstąpienia od umowy bez podania przyczyn w ciągu 10 dni od złożenia zamówienia. Naturalnie towary nie mogą nosić znaków użytkowania.

POSTANOWIENIA KOŃCOWE

13. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem obowiązują przepisy kodeksu cywilnego oraz ustawy o ochronie niektórych praw konsumentów oraz odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny z dnia 31 marca 2000 r. Dz.U. nr 22 poz.271).

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl